Skvělý zážitek! První zubař a dentální hygienistka, ke kterému se nebojím přijít. Personál je velmi milý a milý a více než ochotný vám vyjít vstříc a poskytnout vám tu nejlepší péči o vaše zuby. Jako pacient se speciálními potřebami jsem našla místo, kde se cítím bezpečně a kde je o mě postaráno.
Jana Adámková
Nejnovější komentáře