Doporučuji .

Hledala jsem novou zubní ordinaci na Vinohradech , jelikož se má maminka nedávno přestěhovala do Prahy a jsem velmi ráda ,že jsem objevila FullDent .

Ordinace je moderní , čistá a má příjemnou atmosféru . Celý tým je milý a profesionální .
Mám velký strach ze zubařů ,ale ošetření tady bylo bez bolesti a paní doktorka mě o každém postupu informovala v průběhu ošetření. S výsledkem jsem byla spokojená .

Přihlásila jsem tam i manžela a syna. I když žijeme v Británii, budeme rádi dojíždět .

Lucie Watson