Reviews

Alča Š.

Paní doktorce na 100% věřím – je spolehlivá, pečlivá a v její ordinaci je vždy příjemná atmosféra. Rozhodně doporučuji.

Alča Š

Renata Walker

Paní zubařka je velmi příjemná ,trpelivá a empatická vše mi ochotně vysvětlila,překonala můj strach se zubniho ošetření které jsem si nesla z minulosti.Jsem ji neskonale vděčná.

Renata Walker

Marek Huslar

Precizní, šikovná paní doktorka Fulínová je člověk na svém místě. Vše perfektně vysvětlí, ošetří. V ordinaci vždy panuje příjemná atmosféra, která, jak věřím, zbaví strachu i bojácnějšího klienta.

Marek Huslar

Vít Kalisz

S odstupem nejlepší – nejsvědomitější, nejkvalitnější – zubní hygiena, kterou jsem zažil a troufnu si dokonce, říct, že jde o nejlepší zubní hygienu v ČR.

Vít Kalisz

François-Xavier Liotard

Couldn’t be more happy with the service and the quality, really nice and professional people. Have been traveling around and hands down top if my list when I need some dental care!

François-Xavier Liotard

Veronika Liotard

Profesionální a milý personál, který mě po 30 letech odnaučil se bát zubařů. Spravili mi všechny zuby, které předchozí zubaři bohužel neustále rozvrtávali a ničili. I samotné vrtání není nepříjemné, jednou jsem během vrtání i usnula! Chodíme sem celá rodina včetně mých dětí, které ví, že zubař je kamarád, ne někdo, koho je třeba se bát. Nelze opomenout, že samotné prostředí je nádherné, budete se zde cítit příjemně. Rozhodně doporučuji všem, kterým záleží na zdraví a chtějí tu nejlepší péči.

Veronika Liotard

Matěj Mandaus

Dentální hygieny jsem se bál jako čert, ale už po první návštěvě u paní Staňkové jsem zjistil, že vlastně o nic nejde. Paní Staňková je velmi milá a precizní. Měl jsem vždy hodně zubního kamene, ale ve spolupráci kdy mě paní Staňková ukázala správnou metodu čištění zubů a zuby mi důkladně očistila je můj stav mnohem lepší. Docházím pravidelně a jsem rád, že můžu chodit právě k ní. Také jsem díky paní Staňkové dostal do péče skvělých zubařů.

Matěj Mandaus

Jakub Duba

Paní doktorka Fulínová je naprosto skvělá, všechno mi vysvětlila do podrobna v její ordinaci se cítíte jako doma není se čeho bát a nejlepší je že zákrok byl naprosto bezbolestný a strašně mi pomohla . Mohu jen doporučit! 🙂

Jakub Duba

Dáša Perná

Po dlouhé době jsem se v nějaké ordinaci cítila velmi dobře a v průběhu zubařského zákroku jsem neměla strach, jaký obvykle u zubařů mám. Za dobrou náladu a skvěle odvedený výkon paní zubařce děkuji!

Dáša Perná

Lenka Marečková

Za mne nejlepší a nejpreciznější zubní hygiena, jakou jsem kdy navštívila. Za paní Staňkovou bych klidně dojížděla na druhou stranu Prahy. Nemluvě o vždy přátelské a pozitivní atmosféře :). Mohu jen doporučit.

Lenka Marečková

Michal Doubek

Obrovská spokojenost, naprosto profesionální přístup, úžasné jednání s dětmi, milý a pečlivý personál, vysoká kvalita zubního ošetření, velká nabídka služeb na jednom místě. Nic není problém, vše rychle a perfektně domluvíte…

Michal Doubek